درباره ما

اين موسسه، در سال 1396 تاسیس شد و به عنوان یکی از قوی­ ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان­ها در غرب تهران فعالیت می­‌کند.
در اين موسسه دوره های آمادگی با بالاترین کیفیت برای
امتحانات بین المللی

مکالمه فشرده
کلاس­های ويژه کودکان
و …. برگزار مي‌شود.

برخي از شاخصه هاي مهم موسسه 

  • اساتید مجرب و حرفه­ای ( دارای مدارک بین المللی)
  • ارائه ی مدرک رسمی
  • فعالیت های کلاسی متنوع و به روز با توجه به متدهای روز دنیا
  • امکانات و محیط آموزشی مناسب با سطح و هدف کلاس
  • رده های سنی متفاوت با متخصصین همان مقطع
[us_image image=”6838″ align=”center” style=”outlined”]

لازم به ذکر است که اساتید پیش از ورود به این سیستم آموزشی، آزمون ورودی و تخصصی آموزش زبان را با موفقیت پشت سرگذاشته و با مصاحبه و نظارت مدیریت مشغول به فعالیت شده اند.

چرا گروه آموزشي ميرراستگو ؟

√ آموزش آنلاین

اين آموزشگاه ارائه دهنده دوره های آموزش آنلاین به تمامی علاقه مندان به زبان­­های (انگلیسی – فرانسه – استانبولی – آلمانی) می­‌باشد و با این امر امکان آموزش زبان را برای تمامی عزیزان ساکن شهرستان و همچنین خارج از کشور را فراهم می­سازد. این دوره ها با بالاترین کیفیت توسط اساتید مجرب برگزار می­شود.

√ اساتید ما

اين آموزشگاه دارای کادری توانا و دلسوز با سابقه تدریس 7 تا 10 سال می­‌باشد. این اساتید در امر آموزش زبان های خارجی تضمینی محکم برای به نتیجه رساندن زبان آموزان می‌­باشد.

اساتید دارای مدارک FCE ، CAE  ، TKT  از دانشگاه کمبریج انگلستان.

IELTS TTC از IDP استرالیا.

کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی زبان می‌باشند.

برای دیدن نمونه مدارک اساتید کلیک کنید .

سیستم آموزشی ما

اساتید، کتب آموزشی، روشهای آموزش زبان و آزمون ها چهار عنصر سازنده یک سیستم آموزشی موفق در یک موسسه زبان را تشکیل می­‌دهند. سیستم آموزش زبان در اين آموزشگاه بر پایه جدید ترین یافته های متخصصان آموزش زبان بوده و تلاش ما بر این است که زبان آموز در فضایی کاملاً دوستانه و بدون نگرانی و با اعتماد به نفس به آموزش زبان انگلیسی بپردازد.