کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

  1. خانه
  2. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

آموزش انلاین چیست ؟

 

با توجه به نامگذاری ای عصر حاضر  به نام عصر ارتباطات و تکنولوژی ، اینترنت از اهمیت بسیار ویژه ایی برخوادار می باشد. یکی از مهمترین و بارزترین  ویژگی های اینترنت در امر آموزش به چشم می خورد بدین معنی که در هر زمان  و مکان ، آموزش را امکان پذیر تر و آسان تر می کند. آموزش آنلاین یکی از زیر شاخه های آموزش مجازی می باشد. از این رو بسیاری از مراکز آموزشی نظیر دانشگاه ها ، موسسات عالی و مراکز آ موزشی به دو صورت حضوری و آنلاین  کلاس های خود را برگزار می کنند.

کلاس آنلاین یک محیط آموزش و یادگیری بشمار میرود  که این امکان را فراهم می سازد بدون محدودیت زمانی و مکانی فقط باسیستم اینترنت ،آموزش میسر شود. آموزش آنلاین به صورت گروهی و تک نفره در محیط کاملا آموزشی و تعاملی برگزار می شود. کاربران می توانند به صورت همزمان وارد کلاس شوند و ارتباط زنده و مستقیم همانند کلاس های حضوری اما به صورت کاملا مجازی با یکدیگر برقرار کنند. یکی از قابلیت های مهم کلاس آنلاین اشتراک گذاری انواع محتواهای آموزشی اعم از فایل های صوتی ، تصویری و نوشتاری از سوی مدرس و کاربران می باشد. علاوه بر این ویژگی ، کاربران میتوانند با استفاده از نرم افزارهای مختلف و متنوع موجود در حال حاضر ارتباط تصویری برای یادگیری بهتر با یکدیگر برقرار کنند.

چرا آموزش آنلاین زبان سپهر ؟

روش های یادگیری زبان به صورت آنلاین ، امروزه ، در حال پیشرفت و ارتقا می باشد که این نوع از یادگیری سریع ترین و آسانترین نوع آموزش  به شمار می رود که محدودیت های کلاس های حضوری را در بر نمیگیرد.

موسسه زبان سپهر با بکار گرفتن شیوهای نوین در تدریس آنلاین و همچینین اساتید آموزش دیده و منحصر به فرد در این نوع از یادگیری به زبان آموزان کمک میکند تا پیشرفت چشمگیری در یادگیری خود داشته باشند و همچنین سطح دانش و علمی فراگیران را ارتقا بخشد.

انواع کلاس های آنلاین

کلاسهای آنلاین به دو صورت کلاس های آنلاین بدون نظارت و کلاس های آنلاین با نظارت برگزار می شود.

همانطور که از اسم آنها مشخص است کلاس انلاین بدون نظارت بدین معنی است که هیچ گونه نظارتی بر فعالیت های دانش آموزان وجود نخواهد داشت و هر فردی متناسب با زمان و شرایط خاص خود می تواند از این نوع کلاس بهره مند شود. یکی از ویژگی های این نوع کلاس انلاین این است که هنرجویان و زبان آموزان بر اساس سرعت و نوع یادگیری در این کلاس ها شرکت میکنند و از کلاس بهره لازم را می برند. یکی از رایج ترین کلاسهای بدون نظارت ، مجموعه یو تیوب است که برای اکثر افراد شناخته شده می باشد.به این نوع کلاس های آنلاین بدون نظارت گفته می شود که دانش آموز می تواند از طریق ویدیو و یا پاورپوینت امر یادگیری را برای خود آسانتر و لذت بخش تر کند.

نوع دیگر کلاسهای آنلاین به نام کلاس های آنلاین با نظارت نام گرفته شده است که معلم و دانش آموزان در زمان و تاریخ مشخصی وارد کلاس می شوند و همانند کلاس های حضوری فعالیت دارند. تعامل با مدرس و دوستان و همچنین رفع اشکال مجازی  رایج ترین ویژگی های کلاس انلاین می باشد.

مزایای کلاس های انلاین

 در این بخش به ویژگی های کلاس آنلاین می پردازیم که عبارتند از :

  1. یکی از ویژگی های مهم برگزاری کلاس آنلاین این است که هر فرد میتواند استاد دلخواه خود را انتخاب کند. گاهی اوقات به دلایل مختلف نظیر مسافت و زمان ، دانش آموزان نمیتوانستند با اساتید به نام و مشهور کشور خود کلاس داشته باشند اما کلاس های انلاین این را امر را تسهیل کرد که در هر شهر یا حتی کشوری که باشی می توانی با اساتید مجرب و مشهور در امر آموزش کلاس داشته باشید و به آنچه که می خواهید در امر یادگیری برسید و پیشرفت حاصل شود.
  2. با توجه به شرایط کنونی جهان که با بیماری کرونا در حال دست و پنجه نرم کردن است، امر آموزش هیچ گاه تعطیل نخواهد شد.کلاس های انلاین یادگیری را برای همه افراد آسانتر می کند. علاوه بر این ، با شرکت در کلاس های آنلاین نه تنها به پویش در خانه بمانیم به خود و دیگران کمک شایانی کرده ایم بلکه به کمتر شدن هزینه های رفت و آمد برای  رفتن به کلاس صرفه جویی خواهیم کرد.
  3. گاهی اوقات زبان آموزان نیاز دارند که بعضی از مطالب گفته شده در کلاس های حضوری را بار دیگر در منزل مرور کنند اما به دلیل نداشتن برخی امکانات  در کلاس های حضوری  امکان پذیر نبود.کلاس های آنلاین قابلیت ضبط شدن را دارد و زبان آموزان می توانند بدون هیچ نگرانی مطالب گفته شده در کلاس های انلاین را ضبط و مرور کنند.
  4. یکی از مهم ترین ویژگی “صرفه جویی در زمان” می باشد. در کلاس های آنلاین دیگر نیازی نیست که برای رفتن به کلاس وقت را صرف رفت آمد کرد و می توانید در هر جا که باشید تنها  با داشتن اینترنت از کلاس آنلاین استفاده کنید و همچنان که         می توانید زمان کلاس را  خود انتخاب کنید و یکی از بهترین ویژگی برای افراد شاغل محسوب می شود که  تحصیل خود راهم دارند و از آموزش به دور نیستند.
  5. نظم پذیری در همه افراد بالا می رود. کلاسهای آنلاین باعث افزایش مسئولیت پذیری افراد بخصوص در نوجوانان و جوانان می شود چرا که داشتن کلاس های آنلاین بخصوص در خانه امری بسیار دشوار برای آنها بشمار می رود.با شرکت در کلاسهای آنلاین وحضور به موقع در کلاس می تواند این حس مسئولیت پذیری  را قوی تر کند و همچنین می توانند امر تحصیل را به طور جدی تری دنبال کنند.
  6. همانطور که میدانید در کلاس های حضوری ممکن است وقت تلف می شود و از حجم مطالب به دلیل کمبود وقت کاسته می شود اما کلاس های آنلاین این امکان را فراهم میسازد تا تمرکز بالاتری داشته باشید و یادگیری سرعت پذیرد.در این نوع کلاس ها بازدهی دانش آموزان بیشتر شده و تمرکز بیشتر روی مطالب آموزشی دارند. مطالعات و تحقیقات نشان داده است که یاگیری در کلاس های انلاین چند برابر بیشتر از کلاس های فیزیکی حضوری به چشم میخورد.
  7. یکی دیگر از ویژگی های کلاس آنلاین این است که مدرس و دانش آموز در کلاس همزمان تا پایان زمان کلاس به صورت آنلاین حضور دارند تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و اگر مطلبی برای زبان  آموز سخت بود در همان لحظه از سوی استاد اشکال گیری می شود.

ابزار های مورد نیاز  برای شرکت در کلاس های انلاین

همانطور که میدانید کلاس های انلاین نیاز به چندین ابزار دارد تا بتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی وارد کلاس شوید و از کلاس نهایت استفاده و لذت وببرید.

اولین و مهمترین ابزار داشتن اینترنت با سرعت و پهنای باند زیاد می باشد و دومین ابزار لپ تاپ یا موبایل که بتوانید نرم افزار ورود به کلاس را نصب کنید. ابزارهای جانبی دیگر نظیر اسپیکر ،میکروفون قابل ذکر است که برای برقراری ارتباط و صحبت کردن در کلاس لازم و ضروری می باشد. ناگفته نماند که بهتر است مرور گر های لپ تاپ را از طریق  اخرین نسخه های موجود به روز رسانی کنید و همچنین از کیفیت و سالم بودن دوربین لپ تاپ خود اطمینان حاصل فرمایید.

برای نصب نرم افزار مورد نظر موسسه، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. اولین جلسه کلاس های انلاین بر اساس نوع دوره ثبت نام شده به صورت نیم بها و رایگان برگزار خواهد شد.

فهرست