آموزشگاه زبان در شهران شمالی

  1. خانه
  2. آموزشگاه زبان در شهران شمالی

با ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان در شهران آشنا شوید!

امروزه با گسترش کرونا، خیلی از کلاس های درس تعطیل شدن. این ماجرا نه تنها دانش آموزان رو با مشکل مواجه کرده بلکه زبان آموزان با انگیزه هم از آموزش هاشون عقب موندن. با توجه به اینکه زبان یک درس فراره، اگر بین کلاس های زبان فاصله زمانی بیوفته، هر چیزی که یاد گرفتین از یادتون میره. به همین دلیل خیلی مهمه که حتی تو این روزهای قرنطینه به یادگیری زبان خودتون ادامه بدین و به قولی نذارین پشت آموخته هاتون باد بخوره! ناگفته نمونه که اگه دنبال آموزشگاه زبان در شهرزیبا هستین ما قراره تو ادامه این متن یه خوبشو بهتون معرفی کنیم. اما قبلش بذارین اول بررسی کنیم، ببینیم یه کلاس زبان خوب کلاً باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟

بخصوص که یاد گرفتن زبان همیشه یک کار اختیاری و تفریحی نیست و بعضی ها به دلایل مختلفی مجبور به یاد گرفتن زبان جدید هستند. به خصوص اگر قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارین، باید نسبت به کلاس آموزش زبان انگلیسی که انتخاب می کنین، حساس باشین. چون دیگه پای کل زندگی و آیندتون درمیونه و نمیشه الله بختکی پاشین برین یه کلاس ثبت نام کنین. تو این روزا یکی از راه حل های مقابله با مشکل کرونا و پیشگیری از فراموشی زبان انگلیسی شرکت در کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی است.

چرا بهتره انگلیسی رو با کلاس های آنلاین یاد بگیریم؟

از شیوع بیماری کرونا و خطری که شرکت در اماکن پرجمعیت داره که بگذریم؛ استفاده از کلاس های آنلاین به جز حفظ نکات بهداشتی، مزایای دیگه ای هم دارن. به عنوان مثال وقتی که شما تو یه کلاس آنلاین شرکت می کنین، دیگه لازم نیست تو این آب و هوای آلوده و پر دود و دم ساعت ها پشت ترافیکِ اعصاب خوردکن وقت خودتون رو تلف کنین، به این امید که شاید بلاخره به موقع به ساختمونِ آموزشگاه زبان در شهرزیبا برسین! در ضمن شما با شرکت تو کلاس های آنلاین می تونین تو هزینه سرویس و هزینه های حمل و نقل خودتون هم صرفه جویی کنین.

به عبارت بهتر، شرکت در کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی باعث میشه  شما در وقت و هزینه های مالی خودتون صرفه جویی کنین، تازه از سلامتی جسمانی و روانی خودتون هم محافظت می کنین تا بتونین با خیال راحت از کلاس زبان خودتون استفاده کنین.

قبل از ثبت نام تو کلاس آنلاین زبان این متنو بخون!

البته ثبت نام تو کلاس های زبان آنلاین هم ریسک خاص خودشون رو دارن؛ یعنی شما موقع انتخاب آموزشگاه زبان در شهران و یا هر جای دیگه ای، باید دقت کنین که اون آموزشگاه استانداردها و ویژگی های مناسبی داشته باشه. امروزه با داغ شدن تنور کلاس های آنلاین، بعضی از موسسات با نشان دادن امکانات ظاهری آموزشگاه مثل  تابلوهای هوشمند یا تبلت گران قیمت اساتید سعی دارن شما را متقاعد کنن که کلاس آموزش زبان آنها کیفیت بالایی داره. دوست عزیز اکسسوار و دکور کلاس زبان هیچ تاثیری در میزان یادگیری زبان انگلیسی شما نداره، پس بهتره گول نخورین و به جای دقت بر روی حواشی بی اهمیت به مواردی که واقعاً مهم هستن دقت کنین. در ادامه ما تعدادی از سوالاتی رو که باید بهشون دقت کنین رو مطرح می کنیم تا بتونیم بهتون تو گرفتن بهترین تصمیم ممکن کمک کنیم.

آیا می تونم مطمئن باشم که کلاس های این آموزشگاه منظم و خوب برگزار میشن؟

مدیریت هر مجموعه‌ ای تاثیر فراوانی در میزان اثربخشی اون سازمان داره. این قانون برای آموزشگاه های زبان هم هست. خیلی مهمه مدیریت آموزشگاه درست و مطابق با اصول آموزشی و حرفه ای عمل بکنه. کلاس های آنلاین سروقت و منظم تشکیل بشن. اساتید مطابق متد آموزشی به روز و کارآمد تدریس کنن. مدیریت روی عملکرد اعضا آکادمی نظارت کافی و همه جانبه داشته باشه. خلاصه تمام مراحل آموزش زبان انگلیسی به صورت اصولی و مطابق با استانداردهای روز جهان انجام بشه. مدیریت یکپارچه و قاطع آموزشگاه زبان در شهرزیبا شرایطی رو فراهم کرده تا با وجود این که تمام کلاس ها این آموزشگاه آنلاین هستند اما همگی سر وقت، به درستی و کامل برگزار بشن.

مدیریت این آموزشگاه نسبت به میزان بهره ‌وری کلاس ها حساس و جدیه، اگه شما از کیفیت کلاس خودتون راضی نباشین، سریعاً به موضوع رسیدگی میشه تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی بشه. البته با توجه به اینکه تمام کلاس های آموزشی این موسسه به صورت آنلاین برگزار میشن، لازم نیست شما برای حل هر مشکلی به مدیر مجموعه مراجعه کنین و تیم پشتیبانی این مجموعه همیشه در کنار شماست تا به دور از هرگونه  استرس و ناراحتی در محیطی شاد، منظم و دلنشین به یادگیری زبان خارجی مورد علاقتون بپردازین. این موضوع دلیل ساده ای هم داره، رضایت شما بهترین دارایی این آموزشگاهه! چون هر ایرانی حداقل 5 نفر دیگه رو میشناسه که می خوان یک زبان جدید رو یاد بگیرن و ما معتقدیم شما زبان آموز عزیز همونی هستی که قرار آموزشگاه ما رو به عنوان بهترین آموزشگاه زبان شهران به دیگران معرفی کنین!

آیا اساتید این مجموعه آموزش دیده و حرفه ای هستن؟

تدریس سر کلاس حضوری خیلی متفاوت تر از تدریس در کلاس زبان آنلاینه. به همین دلیل خیلی مهمه که استادان آموزشگاه زبانی که انتخاب می کنین، توانایی اداره کلاس آنلاین و آموزش مفاهیم پیچیده و مشکل از راه دور رو داشته باشن. اساتید نقش زیادی تو علاقه مند کردن زبان آموزان به یادگیری دارن، پس بهتره که معلم کلاس زبان بتونه محیطی شاد و لذتبخش رو برای شما فراهم کنه. با توجه به اینکه  سطح تسلط به زبان های خارجی ارتباط مستقیمی با اعتماد به نفس و حتی آینده شغلی افراد داره، آموزشگاه زبان در شهرزیبا در انتخاب اساتید خودش دقت فراوانی می کنه.

تمام اساتید این مجموعه بعد از اینکه تو آزمون های اختصاصی مهارت سنجی این آموزشگاه قبول شدن، با پشت سر گذاشتن آموزش های تکمیلی، مهارت های تدریس خودشون رو مطابق با بهترین و به روزترین شیوه های آموزش غیرحضوری زبان ارتقا میدن تا بتونن یک کلاس درس پر بار، مفید و لذت بخش رو به زبان آموزان خودشون ارائه بدن.

کتاب هایی که ازشون به عنوان منبع آموزشی استفاده میشه، چقدر مفید و معتبرن؟

خیلی مهمه که در آموزشگاه زبان شما از کدوم مجموعه آموزشی استفاده میشه؟ تا حدود زیادی کتاب هایی که قراره تدریس بشن، مشخص می کنن که شما چقدر قراره یاد بگیرین؟ به همین دلیل آموزشگاه زبان در شهرزیبا از به روزترین و بهترین منابع صوتی و تصویری برای آموزش به زبان آموزان خودش استفاده می کنه، تا مهارت های مکالمه، گرامر و قواعد دستوری اونا به طور همزمان و به طور چشمگیری بهبود پیدا کنن. به عنوان مثال این آموزشگاه از مجموعه کتاب های Family and friends برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان بهره می برد. مجموعه آموزشی American English File که یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان است و سری کتاب های Complete IELTS برای آمادگی دوره های آیلتس به کار گرفته می شوند. برای اطلاع از منابع آموزشی زبان های دیگر مانند زبان فرانسه، ترکی و… می توانید با پشتیبانان این مجموعه تماس بگیرید.

چطور تعیین سطح کنم؟ از کجا بفهمم که از کدوم پایه آموزشی باید استفاده کنم؟

تو روند آموزش زبان، اینکه به درستی تعیین سطح بشین خیلی مهمه. تصور کنین برین سر یه کلاس و یهو استاد شروع کنه به تدریس مطالب علمی سنگین، جملات و ترکیبات سختی که حتی متوجه نمیشین چی میگه! این طوری نه تنها سطح تسلط شما به اون زبان بیشتر نمیشه بلکه از یادگیری زبان جدید زده میشین، اعتماد به نفستون رو از دست میدین، حتی شاید دلسرد بشین و بی خیال یاد گرفتن بشین. البته امکان داره نکته مقابل این اتفاق براتون پیش بیاد، چندین جلسه برین سر کلاس ولی هیچ مطلب جدیدی رو یاد نگیرین. سطح علمی مطالب تدریس شده  کم تر و آسونتر از سطح شما باشه! شاید کمی خوشتون بیاد که همه چیز رو بلدین، ولی در نهایت تنها نتیجه ای که این کلاس برای شما داره اینه که وقت شما تلف بشه و مجبور بشین، هزینه مالی بیشتری برای یادگیری زبان بپردازین.

دقت به این مورد به خصوص در مورد زبان آموزان نوجوان خیلی اهمیت داره. به همین دلیل آموزشگاه زبان در شهرزیبا پیش از ثبت نام از تمام زبان آموزان آزمون تعیین سطح استانداردِ مخصوصی می گیره، تا شما سر کلاس مناسب با سطح خودتون شرکت کنین. ناگفته نماند که در این آموزشگاه برنامه تدریس کلاس درس با توجه به سطح شما و بصورت کاملاً اختصاصی تدوین میشه تا شما راحتتر و سریع تر به نتیجه مطلوبتون برسین.

تو این آموزشگاه آزمون تعیین سطح بزرگسالان به صورت آنلاین برگزار میشه و لازم نیست شما تو این ترافیک و آلودگی مسیر تا آموزشگاه رو طی کنین، تو خونتون میشینین و تمام کارهای شرکت در کلاس زبان، از جمله آزمون تعیین سطح رو انجام میدین. اما آزمون تعیین سطح کودکان به خاطر راحتی این عزیزان در محل آموزشگاه و با حضور مربی مخصوص کودکان انجام میشه.

تو هر کلاس آنلاین چند نفر حضور دارند؟

این واقعاً سوال مهمیه، آیا استاد برای آموزش شما به اندازه کافی وقت میزاره؟ کلاس های آنلاین سازوکار متفاوتی دارند. تو این کلاسا چون مربی و زبان آموز همدیگه رو از نزدیک نمی بینن، انجام بعضی از تمرینات مشکل تر و زمانبرتره. به همین دلیل خیلی مهمه که وقتتون رو تو کلاس های شلوغ تلف نکنین. مدیریت آموزشگاه زبان در شهران هم بر اساس تجربه متوجه شده، بازدهی کلاس های آنلاینی که به صورت خصوصی برگزار میشن و در اون یک یا دو زبان آموز به صورت اختصاصی با یک استاد کار می کنن، نتایج خیلی بهتری دارن. زبان آموزان کلاس های خصوصی معمولاً اهداف اموزشی که برای خودشون تعیین کردن رو زودتر تیک می زنند و این یعنی راحتتر و سریعتر رسیدن به هدف!

به همین دلیل این آموزشگاه با برگزاری کلاس های خصوصی و به صورت انفرادی به شما کمک می کنه تا در وقت خودتون صرفه جویی کنین. و صد البته که به خاطر تعیین سطح دقیق، برگزاری کلاس های آنلاین با کیفیت و اینکه تو کلاس های خصوصی شما زودتر به هدفتون می رسین (در تعداد کلاس های کمتری ثبت نام می کنین) در واقع تو هزینه های آموزشیتون هم صرفه جویی می کنین.

ویژگی هایی که آموزشگاه زبان در شهران به داشتنشون افتخار می کنه!

آموزشگاه زبان در شهرزیبا شرایطی رو فراهم کرده که شما بتونین تو خونتون بشینین و هر زبان دومی رو که می خواین، از جمله زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، فرانسه، کره ای و… رو یاد بگیرین. این آموزشگاه از بهترین متد و مجموعه های آموزشی برای آموختن زبان جدید بهره میبره. برای افزایش بهره وری و یادگیری زبان آموزان تمام کلاس ها به صورت آنلاین و خصوصی برگزار میشن. در نتیجه تمام تمرکز استاد روی شما و ارتقا مهارت های شماست. شما به راحتی می تونین زمان کلاس هاتون رو انتخاب کنین، این یعنی شما می تونین فارغ از بند زمان و مکان هر موقع که خواستین به یادگیری زبان جدید بپردازین و زندگی بهتر و پر امیدتری برای خودتون بسازین.

5/5 - (1 امتیاز)
فهرست